7 najlepszych porad dla małych firm na wakacje

Kiedy niektóre małe firmy widzą zbliżający się sezon wakacyjny, ich oczy stają się wielkie jak talerze obiadowe, z niecierpliwością oczekując wzrostu sprzedaży. Inni właściciele małych firm mogą zacząć się pocić, przewidując liczne prośby o zwolnienie z pracy i zastanawiając się, czy muszą płacić dodatkowo za pracowników, którzy pozostaną w firmie.

Bez względu na to, czy oczekujesz wielkich rzeczy dla swojej małej firmy w nadchodzących miesiącach, czy z niepokojem oczekujesz lutego, nadszedł czas, aby zacząć robić plany na wakacje. Oto jak:

1. 6 najlepszych wskazówek dotyczących zatrudniania pracowników w okresie wakacyjnym dla małych firm

Jeśli zatrudniasz więcej pracowników, aby przygotować się do wakacyjnego pośpiechu, upewnij się, że robisz to zgodnie z prawem.

2. Lista kontrolna do otwarcia wakacyjnego sklepu Pop-Up

Jeśli patrzysz na wakacje jako okazję do uruchomienia małego biznesu lub przeniesienia internetowej przestrzeni handlowej do prawdziwego świata, musisz upewnić się, że biznes jest odpowiednio dozwolony, przestrzeń jest odpowiednio wynajęta, a personel, jeśli w ogóle, jest odpowiednio wynagradzany.

3. Płatne urlopy nie są prawnym obowiązkiem dla prywatnych pracodawców

Mówiąc o płatnym urlopie, większość prywatnych pracodawców jest zwolniona z przepisów wymagających płatnego czasu wolnego na święta lub dodatkowego wynagrodzenia za pracę w święta. Dowiedz się, jakie zasady obowiązują w twoim małym biznesie.

4. Sezon na wakacyjne porady reklamowe

Prawdopodobnie będziesz chciał się zareklamować w tym sezonie wakacyjnym, niezależnie od tego, czy chodzi o sprzedaż, czy o nowy produkt lub usługę. Upewnij się, że Twoja reklama jest zgodna z federalnym, stanowym i lokalnym prawem.

5. 3 najlepsze wskazówki dotyczące wniosków o urlop

W tym samym czasie, kiedy Ty oczekujesz wzrostu biznesu, Twoi pracownicy mogą niecierpliwie czekać na trochę wolnego czasu z rodziną. Jak zrównoważyć czas potrzebny w biurze i prośby o wolne?

6. Które święta religijne muszą być uznawane?

A co, jeśli ten czas wolny jest związany ze świętem religijnym?

7. 5 najważniejszych wskazówek dotyczących etykiety wakacyjnej imprezy biurowej

Katastrofalna wakacyjna impreza biurowa jest tak wszechobecna, że teraz kręci się o niej komedie o niewyobrażalnych nazwach. Nie dodawaj swojej imprezy do tej listy.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *